Kilka słów o mnie - Małgorzata Mikulska

Kilka słów o mnie - Małgorzata Mikulska

Kim jestem?

Zawodowo od niemal 15 lat aktywną specjalistką w branży IT. Obecnie pracuję jako Senior Product Owner w HolidayCheck. Skończyłam studia informatyczne na AGH w Krakowie, a potem podyplomowe na SGH-u w Warszawie, gdzie poznałam tajniki zarządzania projektami informatycznymi.


Specjalizuję się w prowadzeniu dużych projektów informatycznych i zarządzaniu zespołami. Kocham Agile i zwinne podejście do wszystkiego co spotyka mnie życiu. Prywatnie  jestem mamą dwójki 5 letnich bliźnią, od 3 lat z diagnozą spektrum autyzmu. Jestem również pasjonatką podróży do najodleglejszych zakątków świata ( w które oczywiście zabieram swoje dzieci :) ) i nauki nowych rzeczy. Prowadzę fanpage na Facebooku Mikulska.com blog osobisty  oraz bloga Podróże z Bliźniętami.

Lubię zmiany. Mogę nawet powiedzieć Ci na ucho - że jestem od nich uzależniona. Mój umysł uzależniony jest od poznawania nowych rzeczy, miejsc, nowych sytuacji, jednym słowem uczenia się.  

W ciągu ostatnich kilku lat wędrówki po jaskiniach i koronie ziemi zamieniłam na długą i jeszcze bardziej wyzywającą drogę pomiędzy terapiami, dietami, diagnozami, zmianami przedszkoli, leczeniami biomedycznego, DAN!, ziołoterapii, homeopatii, biorezonansów, komorami hiperbarycznymi, programami słuchowymi, leczenia za granicami kraju zarówno za zachodnią i wschodnią granicą.  We wrześniu 2017 przeniosłam diagnozę i leczenie dzieci do Kijowa w ręce ponoć najlepszego na rejon Ukrainy, Rosji i Kazachstanu neuro-immunologa specjalizującego się w diagnozie i leczeniu dzieci z autyzmem - z dumą obserwując jak moje dzieci wychodzą ze świata autyzmu. Po zakończonym leczeniu na Ukrainie, trafiłam do Rosji - aby wykorzystać najnowsze osiągnięcia rosyjskich naukowców w dziedzinie neurologii i neurorekonstrukcji mózgu pod okiem jednego z czołowym profesorów neurologii w Rosji.

Na moim blogu między innymi dowiecie się nie tylko jak radzić sobie z autyzmem, ale też podzielę się z Wami ciekawymi nowinkami na jakie trafiam w życiu. 


Gotowi!? Zaczynamy!

Gosia Mikulska
Naszą historię zawałam również w https://zrzutka.pl/rosja . Będę wdzięczna za Twoja pomoc!
Screen Shot 2019-08-12 at 172327png