Pomożesz mi zmienić przyszłość Ani i Mikołaja? Zbiórka na turnusy neuro-rekonstrukcji mózgu Ani i Mikołaja z Poznania w Rosji.

Pomożesz mi zmienić przyszłość Ani i Mikołaja? Zbiórka na turnusy neuro-rekonstrukcji mózgu Ani i Mikołaja z Poznania w Rosji.

Drogi czytelniku, 

W dzisiejszym poście chcę zaprosić Cię do napisania kolejnych rozdziałów historii Ani i Mikołaja razem ze mną. Potrzebuję Twoje pomocy w zbiórce środków potrzebnych na dalszą rehabilitację Ani i Mikołaja w Rosji. Zbiórkę znajdziesz tutaj. Do odbudowy bardzo zniszczonych struktur prawej półkuli mózgu Ani używane jest obecnie między innymi urządzenie PONS (transligualna stymulacja mózgu) które jak pokazują przykłady innych pacjentów jest bardzo skuteczne, ale też niestety bardzo drogie. Poza tym PONS dzieci mają jeszcze szereg innych interwencji neuro-rekonstrukcji (mikropolaryzację, biakustyczną korekcję mózgu, masaże logopedyczne, medyczne, osteopatię oraz obecnie diagnozę w toku dogłębną diagnozę immunologiczną etc).

Całość dolotu do Rosji, wiz, pobytu i jednego turnusu kosztuje nas około 35 tysięcy złotych. Turnusy aby były skuteczne muszą być powtarzane co 2 miesiące.
To niestety kwota jakiej nie jesteśmy w stanie mimo ciężkiej pracy  dwójki rodziców pokryć samodzielnie. 

Dlatego właśnie Twojej pomocy potrzebujemy!  Jak mogę pomóc?

- Możesz wpłacić dowolną złotówkę na naszą zbiórkę. Każda kwota się bardzo liczy! Zbiórka tutaj
- Udostępnić zbiórkę tutaj
- Podzielić się pomysłem jak zdobyć  środki na dalsze leczenie
- Myśleć o nas ciepło! 
Dziękuję za pomoc!
Czytaj o naszych dwóch turnusach w artykule: "Rosja. Neurorekonstrukcja i neurorehabilitacja mózgu - Relacja z dwóch turnusów w neuro-clinic.life w Stawropolu w Rosji"